Гачок BKK Octopus Beak №2/0 (8гачків/пачка)
Краткие характеристики
Гачки BKK Octopus Beak №2/0 — це потужна та універсальна серія, яка розроблена переважно для лову великої та сильної риби на живу або мертву насадку (мальок, шматочки риби, креветка, кальмар тощо).
Ось основні сфери їх застосування:
1. Особливості конструкції
Octopus Beak (Клюв восьминога): Жало гачка трохи загнуте всередину (схоже на дзьоб), а вушко відхилене назад. Така форма забезпечує відмінну засіканість риби "за губу", що зменшує ризик того, що риба глибоко заковтне гачок.
Зміщене жало (Offset point): Жало трохи відведене вбік від осі цівки, що значно підвищує шанси на успішну підсічку.
2. Для якої риби підходить
Розмір №2/0 за міжнародною класифікацією є досить великим (зазвичай близько 3–3.5 см у довжину). Він ідеально підходить для:
Коропа та амура: При використанні великих насадок (пучок кукурудзи, великі пелетси).
Сома: Насадка як середнього розміру (виповзки, п'явки), так і дрібний живець.
Судака та щуки: При лові на живця на донні або поплавцеві снасті.
Морської риби: Камбала, Глось, Бичок, Пеленгас, Лобан, Кефаль
3. Технічні характеристики моделі
Кількість: 8 штук у пачці.
Матеріал: Високовуглецева сталь (High carbon steel), що робить їх дуже міцними на розгин.
Покриття: Зазвичай мають нікелеве або тефлоновим покриття для кращого ковзання та захисту від іржі.
Порада щодо монтажу:
Через те, що вушко відігнуте назад, ці гачки найкраще прив'язувати вузлом "Snell Knot" (на цівку). Це дозволяє гачку завжди приймати правильний кут у пащі риби під час натягування жилки, що гарантує надійну фіксацію.
